Slovensko Rakúsko ďalší nevydarený zápas?

- Zakázané uvoľnenia
- Zlé rozohrávky

Čo slovenským hokejistom nevychádzalo?
Všetko!

Slabších súperov sme nezdolali, tak verím, že tých rovnako silných budeme mať možnosť prekvapiť.

Otázka na hráčov:
Aký význam malo vyhadzovanie puku pred striedaním? Nebolo by lepšie korčuľovať za pukom a hoci aj v presile obrancov sa pokúsiť prekvapiť a aj slabšou strelou zamestnať brankára? Ostatní zatiaľ vystriedajú. Čo je podľa Vás taktickejšie?

Včera ste hrali nesústredene, dnes ste viackrát vystrelili na bránku – boli ste sústredenejší ako včera?
Výsledkom bola kanonáda na Rakúskeho brankára, ale zo strelením iba jedného gólu z hry, ktorý pochopiteľne na výhru nestačil. Keby sa dala aspoň korčuliarska snaha oceniť, tak by som nič netvrdil. Proste a jednoducho, môj názor je, že hrali znovu nesústredene až zle.

Konečný výsledok 1: 2 (1 : 0 ,  0 : 1 ,  0 : 0 ,  0 : 0 ,  0 : 1). Do predĺženia naši nastúpili oslabený o Mira Šatana ešte cca minútu a pol. Čo ma mrzelo je to, že ďalšie minúty sa nedali nazvať snahou, ako keby rátali s tým, že už musia rozhodnúť len trestné strieľania. Rozhodli - vyšlo to! Škoda že Rakúšanom. :(

Priznám sa, trochu som bol znechutený písať tento článok, no verím, že naši mali iba také obdobie.

Napriek tomu im však držím palce do zajtrajšieho zápasu s Rusmi!